Najpopularniejsze artykuły Tu znajdziesz wiedzę
ESET Smart Security

ESET Smart Security 9 - zobacz, czy warto po niego sięgnąć
Krótko po premierze do redakcji Dziennika Internautów dotarły dwa programy: ESET NOD32 Antivirus 9 i bardziej rozbudowany ESET Smart Security 9, oba przeznaczone do ochrony komputerów użytkowników domowych i małych firm. Sprawdziliśmy, co mają do zaoferowania.

Wejdź teraz...
Pisz Szybko

Opanuj szybkie pisanie na klawiaturze
Zacznijmy od tego, że pisać bezwzrokowo może nauczyć się każdy! Tutaj nie trzeba wkuwać, czy rozumieć. Tutaj wystarczy Twój zapał do zdobycia nowej, przydatnej umiejętności. Aby opanować bezwzrokowe pisanie na klawiaturze, nie napiszę nic oryginalnego, należy: ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Należy uzbroić się w cierpliwość, ambicję i NIE PODDAWAĆ SIĘ!

Wejdź teraz...
excel Excel błąd schowka

Excel 2013 Błąd - "Nie można otworzyć schowka"
Jak pozbyć się błędu? Po pewnym czasie używanie Office'a 2013 podczas kopiowania i wklejania pojawia się komunikat "Nie można otworzyć schowka". Program czasami nie pozwala skopiować wykresu lub fragmentu arkusza do np. programu MS Word lub do innego miejsca w skoroszycie. Program zawiesza się, pojawia się powyższy komunikat i po kliknięciu przycisku OK pozwala na kopiowanie.

Wejdź teraz...
AutoCAD AC wsp. bezw.

AutoCAD - rysowanie obiektów, współrzędne bezwzględne
Tutorial opisuje jak narysować obiekt za pomocą linii wykorzystując współrzędne punktów na obiekcie.

Wejdź teraz...

Back to Top